www.erina.ee
Teenused
Põhitegevusteks on infrapunabarjääride tootmine ja edasiarendamine ning terviklike perimeetrivalvelahenduste projekteerimine ja väljaehitamine.

Toetava tegevusena ehitame välja ka videovalvelahendusi, mis on infrapunakiirtega sümbioosis. Tänu infrapunaseintest tulevatele häiresignaalidega, teab süsteemi kasutaja, millal ja kust otsida sissetungijat ning videovalve omakorda aitab kaasa häiretekitajate kiirele avastamisele ning operatiivsele reageerimisele.

Meie trumbiks on integreeritud intuitiivsed turvalahendused, mille puhul on ühendatud perimeetrivalve ning videovalve mugavalt jälgitavaks/kasutatavaks. Videovalvesüsteemi osas oleme analoogkaameratelt üle läinud kõrglahutusega võrgukaameratele. MegaPixel-kaamerate kasutuselevõtuga on videopildi kvaliteet ja eraldusvõime paranenud hüppeliselt. Videomaterjali salvestamiseks kasutame tänapäevaseid PC-baasil tarkvarapakette, mis võimaldavad videosüsteemi kergemini jälgida ja vajadusel ka laiendada ning kolmandate süsteemidega integreerida.

Copyright © 1988-2012 OÜ ERINA. All rights reserved.